fota2
Kwi, 13, 2015

Pieniędzy nie otrzymamy

0 admin

Była głodówka, były media, szumu co niemiara, były obietnice o ustawie, która uratuje dzieci – jak się okazało obietnice niespełnione. Przynajmniej była nadzieja, ale i ona jakoś już blednie, tak jak marzenia o rychłym nadejściu wiosny w tym roku. Znów to samo: ponad 20 łóżeczek jutro może być pustych. Nie, dzieci nie trafią do ciepłych, domów przepełnionych miłością. Zostaną praktycznie bez szans na wyzdrowienie i odnalezienie kochających rodziców.

Wspominaliśmy w poprzedniej notce, że dzieci przecież nie mogą czekać (na wejście w życie ustawy…) Ależ oczywiście, że mogą. Biurokratyczna machina bezwzględnie wciąga w swoje tryby i nie uwzględnia taryfy ulgowej. Szkoda tylko, że machiną tą kierują ludzie, którzy sami mają dzieci i którzy sami kiedyś byli dziećmi. Ale cóż, zarówno jedni, jak i drudzy mieli to szczęście urodzić się w tzw. dobrych domach. Oto, co państwo daje w prezencie Ośrodkowi, który ratuje jego dzieci: zamiast pieniędzy, tony dokumentów do uzupełniania. Zamiast wsparcia – ścisłe kontrole.

Dzięki poprzedniej akcji, dzięki pomocy ludzi i firm o wielkich sercach udało się ocalić Ośrodek i mógł on pełnić swoją misię do końca marca 2013 roku. Właśnie dzięki tej akcji aż 10 dzieci znalazło kochających rodziców.

Nie jest nam łatwo prosić o pomoc. Jednak głęboko wierzymy w sens istnienia „Ufności” i w to, że ktoś dostrzeże sens naszej pomocy i… pomoże. Dlatego zwracamy się o pomoc do Ciebie, do sponsorów, właścicieli firm, wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe dla konkretnego dziecka poprzez sponsorowanie łóżeczka. Jak sponsorować łóżeczko? Dowiedz się więcejtutaj (kliknij). Płatności możesz dokonać bezpośrednio na tej strone Kartą, przez PayPal lub systemem Przelewy24.

Oto, jak odwdzięczymy się za wsparcie:

Logo przy    łóżeczkuLogo Firmy będzie umieszczone przy łóżeczku na stronie WWW: http://ufnosc.pl/index.php/nasi-darczyncy/sponsorzy-lozeczek.html oraz na miejscu w Ośrodku.
Promocja na stronie WWWInformację o wsparciu opublikujemy na niniejszej stronie WWW: http://ufnosc.pl/index.php/krotka-historia/referencje-dla-osrodka/przyjaciele.html
Promocja na FacebookInformację o wsparciu opublikujemy na stronie Facebook naszej akcji „Porzucone tylko raz” https://www.facebook.com/pages/Porzucone-tylko-raz/321527981294711. Przekaz ten trafi do kilkuset osób obecnie codziennie obserwujących działalność Ośrodka.
Promocja podczas eventówDarczyńcę będziemy mieli zaszczyt zaprosić na wydarzenia plenerowe, które organizujemy co roku na wiosę w podziękowaniu za wsparcie i dobrą wolę.
Oficjalne podziękowaniaNa życzenie Firmy prześlemy oficjalne pismo z podziękowaniami w formie elektornicznej lub papierowej do powieszenia na ścianie biura lub opublikowania na stronie WWW.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości !

Wystąpił problem podczas wysyłania wiadomości. Prosimy spróbować ponownie.

Proszę wypełnić wszystkie pola w formularzu przed wysłaniem.

Send Message

Contact Info

 • ul. Michałowskiego 30
 • tel. 034/ 372 12 97
 • ufnosc@poczta.fm
 •      42-200 Częstochowa
 •   mobile 600 830 641
 • fax: 034/ 325 77 91

Bank account

 • Stowarzyszenie Pielęgniarsko - Opiekuńcze "Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie"
 • ul. Szkolna 3, 42-262 Poczesna
 • BANK MILLENIUM
 • PL34116022020000000039456979
 • SWIFT: BIGBPLPWXXX

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress